Sage laureatem nagrody IT Future Awards 2016

Za nami uroczysta Gala IT Future Awards 2016. Trzecia edycja konkursu po raz kolejny spotkała się z zainteresowaniem producentów i dystrybutorów branży informatycznej. Celem inicjatywy  jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej innowacyjnych rozwiązań i firm sektora IT w Polsce i Europie.

W tym roku tytuł Innowacji Roku IT trafił do Sage. Najwyższe uznanie zdobyła platforma Sage e-Audytor, jako unikalne na polskim rynku rozwiązanie informatyczne służące przedsiębiorcom.

To niezwykły moment dla nas. Cieszymy się niezmiernie, że praca i zaangażowanie naszych ludzi zostały docenione przez internautów i jury konkursowe. Tym bardziej, że w obszarze finansowo-księgowym, w którym głównie działamy, tak wiele już zostało zrobione, że trudno jest o spektakularną nowość. Ale nasze wieloletnie doświadczenie oraz międzynarodowy know-how zaowocowały rozwiązaniem, które daje realne bezpieczeństwo prawno-podatkowe w procesie elektronicznych kontroli podatkowych – powiedział Piotr Ciski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Sage, odbierając statuetkę.

Posted in aktualności.