O nas

Firma interTOP działamy w branży usług informatycznych od 1994 roku.

Początkowo pod nazwą TOP computers s.c. świadczyliśmy głównie usługi dostawy i instalacji sprzętu komputerowego, aby w roku 2008 po przekształceniu się w interTOP skupić się na oferowaniu usług wsparcia w zakresie wdrożeń i serwisu aplikacji biznesowych oraz usług HelpDesk.

Od roku 2002 jesteśmy partnerem obecnej Grupy SYMFONIA  (a wcześniej Sage ), producenta rodziny aplikacji Symfonia.

Od 2008 roku, jako Partner Comarch S.A. wdrażamy i wspieramy naszych Klientów w zakresie aplikacji COMARCH ERP OPTIMA i COMARCH ERP XL.
Nasz doświadczony zespół inżynierów, programistów i konsultantów stawia sobie za cel świadczenie usług na jak najwyższym poziomie i oferowanie naszym Klientom wsparcia w zakresie aplikacji ERP oraz Helpdesku IT.

Jednocześnie jesteśmy producentem własnych rozwiązań zarówno niezależnych jak i rozbudowujących standardowe możliwości aplikacji ERP.

Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji i platform internetowych takich jak systemy akwizycji danych, CRM, analiz statystycznych czy platform eCommerce.
Nasi Klienci działają w różnych branżach, są to deweloperzy, biura rachunkowe, firmy usługowe i produkcyjne a także branża HoReCa.

Dzięki temu posiadamy dużą wiedzę i doświadczenie we współpracy z rożnymi gałęziami biznesowymi, co pozwala nam oferować sprofilowane rozwiązanie pomagające Klientom realizować cele biznesowe.
Jesteśmy do 2003 roku partnerem firmy Microsoft i w naszych wdrożeniach opieramy się na produktach dostarczanych przez tego producenta.