Oferta

Jako Partner wiodących producentów aplikacji ERP Symfonia i Comarch, oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług wsparcia w zakresie aplikacji biznesowych.

Dostarczamy licencje, świadczymy usługi konsultingowe, realizujemy wdrożenia aplikacji a po ich zakończeniu oferujemy Klientom stałe usługi wsparcia.

Na przestrzeni ponad 20-tu lat działalności zrealizowaliśmy wiele wdrożeń systemów o różnym stopniu skomplikowania.
Nabraliśmy dzięki nim dużego doświadczenia i dzięki temu poziom naszej wiedzy stale wzrasta, co bezpośrednio przekłada się na wzrost jakości świadczonych usług i zadowolenie naszych Klientów.

Mamy doświadczenie z wieloma platformami ERP i nie skupiamy się na oferowaniu produktów jednego producenta, możemy Klientom oferować jak najlepsze oprogramowanie dostosowane do specyfiki prowadzonego biznesu.

Rozwiązania dodatkowe

Tam gdzie brakuje oczekiwanych funkcjonalności proponujemy rozwiązania dodatkowe produkcji własnej lub dostępne na rynku, rozszerzające standardowe możliwości aplikacji biznesowych.

Są to zarówno moduły rozbudowujące aplikacje biznesowe w zakresie importu danych czy raportowania jak i aplikacje całkowicie niezależne.
Rozwiązania, które oferujemy realizujemy na najwyższym poziomie technologicznym, dzięki współpracy z doświadczonymi programistami czy zespołami projektowymi.

Obecnie wpisujemy się w trend tworzenia aplikacji pracujących w środowisku chmur danych, jednak również tworzymy aplikacje działające w środowisku sieci lokalnej czy pojedynczych komputerów.

Nasze produkcje i wdrożenia dotyczą takich elementów jak aplikacje CRM czy platformy analiz statystycznych lub biznesowych, uzupełniając wdrażane przez nas aplikacje ERP o nowe funkcje lub całe moduły pozwalające realizować określone cele biznesowe. Ostatnio skupiamy się na wdrożeniach systemów Obiegu Dokumentów w oparciu o platformę Microsoft SharePoint i Office365 jak również rozwiązania krajowych dostawców jak system SaldeoSmart, którego jesteśmy autoryzowanym Partnerem.

Pełne wsparcie w zakresie usług informatycznych

Skupiamy się na wsparciu dla Klientów biznesowych, dostosowując zakres usług do indywidualnych potrzeba Klienta.

Jednym z elementów są usługi wsparcia w formie usług Helpdesk dla użytkowników końcowych, administracja infrastrukturą informatyczną, zarządzanie serwerami i sieciami komputerowymi. Nasi konsultanci i serwisanci realizują usługi informatyczne w formie dostępu zdalnego jak i wizyt serwisowych. Świadczymy usługi różnego poziomu i zakresu, kierując do ich realizacji specjalistów z odpowiednią wiedza i doświadczeniem.

Usługi świadczone są na podstawie zawartych umów, specyfikujących dokładny zakres naszego zaangażowania i wsparcia. Rozliczenia usług w systemie abonamentowym, pozwalają Klientom na zachowanie stałych kosztów utrzymania infrastruktury informatycznej i długoterminowe planowanie budżetów przeznaczonych na ten cel. Każdy Klient ma swojego indywidualnego opiekuna, który zajmuje się koordynacją wszystkich działań.

Dla branży HoReCa świadczymy również wsparcie w systemie 24-o godzinnym.

Outsourcing IT
Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie usług informatycznych. Skupiamy się na wsparciu dla Klientów biznesowych, dostosowując zakres usług do indywidualnych potrzeba Klienta. Jednym z elementów są usługi wsparcia w formie usług HelpDesk dla użytkowników końcowych, administracja infrastrukturą informatyczną, zarządzanie serwerami i sieciami komputerowymi. Nasi konsultanci i serwisanci realizują usługi informatyczne w formie dostępu zdalnego jak i wizyt serwisowych. Świadczymy usługi różnego poziomu i zakresu, kierując do ich realizacji specjalistów z odpowiednią wiedza i doświadczeniem.
Rozwiązania indywidualne
Przez wiele lat działalności starając się oferować produkty jak najbardziej dopasowane do specyfiki biznesu Klienta, opracowaliśmy szereg własnych rozwiązań. Są to zarówno moduły rozbudowujące aplikacje biznesowe w zakresie importu danych czy raportowania jak i aplikacje całkowicie niezależne. Rozwiązania, które oferujemy realizujemy na najwyższym poziomie technologicznym, dzięki współpracy z doświadczonymi programistami czy zespołami projektowymi.
Oprogramowanie dla Biznesu
Jako Partner wiodących producentów aplikacji ERP Sage S.A. i Comarch S.A., oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług wsparcia w zakresie aplikacji biznesowych. Dostarczamy licencje, świadczymy usługi konsultingowe, realizujemy wdrożenia aplikacji a po ich zakończeniu oferujemy Klientom stałe usługi wsparcia. Na przestrzeni ponad 20-tu lat działalności zrealizowaliśmy wiele wdrożeń systemów o różnym stopniu skomplikowania.